Mülakat Simülasyonu - CVCheckup Mülakat Simülasyonu - CVCheckup

Services

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

BİREYSEL HİZMETLER

MÜLAKAT KOÇLUĞU

MÜLAKAT KOÇLUĞU

İş bulmak, bir sanattır.

Günümüz iş hayatında iş bulmak ayrı bir proje yönetmek demektir. CV’leri e-posta ile gönderip, görüşmeye çağrılmayı beklemek, hedef koymadan başvurular yapmak, umutsuzluğu beraberinde getirmektedir.

Görüşmelere giderken nasıl ki fiziksel görünüşümüze özen gösteriyorsak, aynı şekilde bilgi, beceri ve yetkinliklerimize de o derece özen göstermeli ve hazırlanmalıyız.

Özellikle mülakat tecrübesizlikleri, görüşmenin heyecanı ile potansiyelimizi ortaya çıkaramamak, görüşme sonrası “keşke şöyle deseydim, keşke böyle yapsaydım” demek, aslında kendimizde var olan potansiyelimizin farkına varmadan ve hedef koymadan iş aramaya çıkmamızın bir sonucudur.

Peki, bu durumda ne yapılmalı?

Aslında çok basit, sadece var olan potansiyelinizi keşfetmek ve en önemlisi yıllardır insan kaynaklarında işe alım yapan biri ile ahiret sorularından oluşan bir mülakat tecrübesi yaşayarak, olabilecek her türlü duruma hazırlıklı olmak.

Bu çalışma ile aşağıda ki süreçleri izliyoruz.

  • Özgeçmiş kontrolü ile birlikte danışan ile yine özgeçmiş üzerinden davranış&yetkinlik bazlı mülakat gerçekleştirilir.

  • Mülakat sonuçları adaya raporlanır, etik değerler dikkate alınarak kendini daha iyi ve doğru ifade etmesi için danışana gerekli bilgiler verilir.

  • Danışanın dış görünümü ve profesyonel iletişimi ile ilgili gerekli bilgiler verilir, yönlendirmeler yapılır. (Parfüm, makyaj, giyim, beden dili…. vb. )

  • Mülakat koçluğu ve mülakat danışmanlığı yapılarak, mülakatlar simüle edilir.

Hizmetlerimiz çalışan seviye&tecrübeleri ile birlikte çalışma süresine göre ücretlendirilmektedir. CV’nizle birlikte tütfen teklif isteyiniz.