Kurumsal Hizmetler - CVCheckup Kurumsal Hizmetler - CVCheckup

Services

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing

Kurumsal Hizmetler

Background Checkup

Recruitment and job search concept for choosing the right people and human resources

İşe alım profesyonellerinin işe alım sırasında ve sonrasında karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi adayların CV’lerinde belirttikleri yanlış bilgidir. Aday veya çalışmaya tarafından aday tarafından verilmiş yanlış verilmiş eğitim, okul, iş geçmişi, vb. bilgileri daha sonra ortaya çıktığında istenmeyen sonuçlarla karşılaşılmasına sebep olmaktadır. İşte bu yüzden referans araştırması gerek adayların gerekse mevcut çalışanların CV’lerinde bulunan eğitim ve iş tecrübelerini ve referanslarını baştan sona doğrulamaya yarayan, kişinin başvurusu sırasında verdiği bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek için yapılan bir çeşit araştırmadır. Özellikle sahte evrak kullanımının fazla olması sebebiyle Background Checkup hizmetini şirketlere doğru kişiyi istihdam etme konusunda önemli olan referans araştırması konusunda önemli bir hizmettir. İşe alım profesyonellerine ulaşan özgeçmişlerin bir kısmında mutlaka tutarsızlıklar içermekte, CV’lerin incelendiğini bilen adaylar için ayrıca caydırıcı olmaktadır.

Adayların ve çalışanların CV’lerinde doğru ve eksiksiz bilgiye yer vermesi yaşanılan emek ve zaman kaybının önüne geçmektedir.

Bu hizmetimizle adayların CV’lerini inceliyor, referans araştırmalarını yapıyor ve size raporluyoruz.

Bu hizmetimizle ilgili detaylı bilgi almak iletişime geçerek taleplerinizle birlikte teklif istemeniz için iletişimi buradan yapabilirsiniz.

Adınız - Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız(Dilerseniz Biz Arayalım)

Linkedin Profiliniz

Kurumsal teklifler için isteğinizi detaylandırır mısınız?

Sorularınızı yazar mısınız?