CVCheckup Günleri İle Bir İlki Başardık - CVCheckup CVCheckup Günleri İle Bir İlki Başardık - CVCheckup

News

READ WORLDWIDE NEWS

CV Checkup Günleri’ni 26 Mart 2016’da ofisimizde gerçekleştirdik.

2010 yılından beri bireysel olarak yürüttüğüm CV Checkup Profesyonel CV Yazım Danışmanlık çalışmalarında pek çok profesyonele hizmet olarak sunma şansım oldu. Daha çok beyaz ve altın yaka çalışana hitap ederken referansla kurulan ağ doğrultusunda gittikçe büyüyen bir referans havuzu oldu. Perakende satış direktörü, kameraman, depo sorumlusu, özel bankacılık müşteri hizmetleri yöneticisi gibi pek çok farklı cv okuyup düzelttim veya yeniden yazdım. Profesyonel anlamda yürüttüğüm bu hizmeti Mart 2016 itibariyle CV Checkup ekibi olarak yürütmeye başladık. Biz kocaman bir danışman ailesi olduk. Hepimizin her seviye çalışanlar için farklı farklı tecrübelerimizi dâhilinde güçlerimizi ve tecrübelerimizi birleştirdik.

Hizmetimizi daha genele duyurma kararı verdik ve 26 Mart tarihinde CV Checkup günü ile bir çalışma gerçekleştirdik. Evet, Linkedin’i çalkaladık CV Checkup Günleri diye… İlk etkinlik olmasına ve ülkemizde yaygın olmayan bir uygulama olmasına karşın talebi karşılamada zorlandık diyebilirim. Kimi profesyonelin çok eksikliğini hissetmediği bir hizmet olsa da çoğu profesyonelden çok güzel geri bildirimler, büyük alkış aldık. Gururlanmadım dersem yalan olur, hayaldi gerçek yaptık.

Peki, nasıl yaptık?

Öncelikle danışanlarımızdan gelen talepleri değerlendirerek, dağılımı gerçekleştirdik. CV’leri harfi harfine okuduk, ön inceleme yaptık. Eksikleri ve tabii fazlalıkları belirledik, sorularımızı not aldık, danışanımızla bu detayları elektronik ortamda görüştük, düzeltmelerimizi yaptık. Danışanlarımızla iletişim halinde kaldık. 26 Mart Cumartesi ofisimizde danışanlarımızla randevu saatleri doğrultusunda buluştuk. İncelemeler ve düzeltmeler sonrasında mülakat titizliğinde CV’nin üzerinden tekrar geçtik birebir iletişimle danışanımızdan tüm detayları alarak tekrar inceledik, kontrol ettik ve CV’nin son haline getirmek üzere varsa notlarımız aldık. Bazı danışanlarımızla süreç devam ederken, bazılarıyla bitirdik. İş yoğunlukları anlamında danışanlarımızı destek olmak her zaman amacımız ve esnekliğimiz.

Neler Dediler?

Bana 3. göz oldunuz, farkındalık yarattınız teşekkürler.

Çok karışık bir CV’ İm vardı, şimdi çok daha şık oldu.

Tam da benim aradığım hizmetti, bu rica ile yapılmıyor maalesef.

İletişimde olduğumuz bir profesyonel neden daha önce karşıma çıkmadınız dedi. E o zaman CV Checkup günlerinin yenisini tekrar edelim dedik. Yeni tarih için bizden haber bekleyin. Sadece bugünlere özel hizmet ve ücret ile yine karşınızda olacağız.

Teşekkürlerimizle

CV Checkup Ekibi[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]