Hakkımızda - CVCheckup Hakkımızda - CVCheckup

Hakkımızda

Hakkımızda

Günümüzde rekabetçi koşullar iş yaşamında oldukça artmış durumda. Rekabet işe girerken de karşımıza çıkıyor. Aynı işe başvuran adaylar arasından öne çıkmak, fark yaratmak, mülakata çağrılmak ve kendinizi ifade etmek istiyorsanız özgeçmişinizin sizi en iyi şekilde pazarlaması gerekmektedir. Ancak çoğu aday profesyonel hazırlanmış özgeçmişinin olmaması sebebiyle başvurduğu iş için kendini ifade etme şansını yakalayamıyor. Yapılan araştırmalar neticesinde, şık hazırlanmış bir özgeçmişle birlikte kapak mektubu/ön yazı olan profesyonel hazırlanmış özgeçmişlerin işe girme oranın oldukça fazla olduğu görülmektedir.

Özgeçmişinizde, kapak mektubunda/ön yazıda kullandığınız dil, yazım kurallarına uygunluk sizin profesyonelliğinizle birlikte kendinize ve işinize olan saygınızı da göstermektedir. Yaptığınız işleri en iyi şekilde aktarmanız özgeçmişinizi okuyan kişiye sizinle ilgili en doğru bilgiyi vermektedir. Yöneticiler ve İK uzmanları içerikle birlikte özgeçmişinizin görselliğini de inceleyerek sizi görüşmeye çağırma kararı vereceklerdir. İşe girebilmenizin ön koşulu, iş görüşmesine davet edilmektir. Dolayısıyla, etkili ve ayırt edici bir özgeçmiş ve kapak mektubuna sahip olmanız işe girme şansınızı ciddi oranda artıracaktır.

İş arayış sürecinizde sizi en iyi şekilde ifade eden özgeçmiş ile yola daha güvenli, daha profesyonel olarak diiğer adaylardan bir adım önde başlayacaksınız.

Talepleriniz İnsan kaynakları çalışanları, seçme yerleştirme uzmanları tarafından değerlendirilmektedir. Seçtiğiniz paket dâhilinde özgeçmişiniz size değerlendirilerek size gerekli çalışma yapılıp geri dönülmektedir. Özgeçmişiniz de gerekli olan bilgiler için telefon veya e-posta ile sizinle irtibata geçilecektir. Danışmanlık hizmetimiz için sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız

Unutmayın ki !

ÖZGEÇMİŞİNİZ KENDİNİZE OLAN SAYGINIZI GÖSTERİR ve ÖZGEÇMİŞİNİZ PROFESYONEL KİMLİĞİNİZİN PAZARLAMA ARACIDIR

BİZ KİMİZ

 

CV Check Up ekibi farklı sektörlerden profesyonelin bir araya gelerek bilgi ve tecrübelerini diğer profesyonellere danışmanlık ve koçluk yapmak üzere bir araya gelmiş bir ekiptir. Ekip üyelerimiz sektöründe öncü firmalarda çalışmış işe alım uzmanları/danışmanları, yöneticilik yapmış profesyoneller ve profesyonel koçlardır.

Years in marketing

Years in marketing

Team members

Team members

Finished projects
+

Finished projects

Certification

Certification

02

Team

Meet our team
20190327_012548
Esra Kemer – CV-Kariyer Danışmanı ve İK Profesyoneli
Kariyer Gelişim Danışmanı