EVRİM FUNDA İNKAYA HOROZ - CVCheckup EVRİM FUNDA İNKAYA HOROZ - CVCheckup

EVRİM FUNDA İNKAYA HOROZ

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünden mezun oldu. 11 yıl boyunca kendisine ait bir şirkette ticaret ile uğraştıktan sonra, şirketini devrederek, 2003 yılında insan kaynakları yazılımında Türkiye’nin öncüsü BİLİN Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı Ltd. Şti’de işe başladı.

Öncelikle HUMANİST İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi’nin kalite, test ve dokümantasyon süreçlerinden sorumlu olduktan sonra, şirketin insan kaynakları ve kurumsal iletişim süreçlerini, İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak yürüttüğü görevinde; 27001 Bilgi Güvenliği standartlarının oluşturulması, eğitimlerinin verilmesi, uygulamaya alınması ile ilgili tüm süreçlerinde Bilgi Güvenliği Sorumlusu ve proje yöneticisi olarak görev almasının yanı sıra; seçme yerleştirme, performans, eğitim, özlük, organizasyon ve ücret sistemleri süreçlerinin oluşturulması, devreye alınması, yürütülmesi, iyileştirilmesi ve elektronik ortama uyarlanması ile ilgili çalışmalarını sürdürdü.

2013 yılında ICC İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık AŞ’de Genel Müdür olarak görevine başlayan E. Funda İnkaya Horoz, bu süreç içerisinde, eğitim ve danışmanlık üzerine görev yapan kişilerden oluşan şirketin tüm süreçlerinde karar merci olarak görev almasının yanı sıra şirketin gerçekleştirdiği projelerde de aktif görevler üstlendi.

2015 Mayıs ayından itibaren ise, Bilin Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı bünyesinde, HUMANİST AKADEMİ projesinin kurucusu ve yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

İnsan kaynakları profesyonellerinin gelişimini sağlamak, HUMANİST insan kaynakları yönetim sistemini eğitimler ile kullanılabilirliğini arttırmak, yeni mezunları insan kaynakları uzmanı olarak yetiştirerek meslek edindirmek, bilgi ve deneyimini danışmanlık ile paylaşmak, amacı ile kurduğu

HUMANİST AKADEMİ’de insan kaynakları yazılımının kullanıcı eğitimleri ile birlikte, insan kaynaklarının süreçleri ile ilgili temel eğitim konularını içeren İnsan Kaynakları Sertifika Programını da gerçekleştirmektedir.

Evrim Funda İnkaya Horoz, PERYÖN Personel Yönetim Derneği ve İKAGED İnsan Kaynakları Gelişim Derneği üyesi olup, ADA Assessment Center Değerlendirme ve Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği de yapmaktadır.