CVCHECKUP GÜNLERİ
Date: 8 Aralık 2016
|
Posted by:

florida-elearning-council-2

 CVCHECKUP Günleri Nedir?

Özgeçmiş, öğrencilerin ve profesyonellerin profesyonel kimliğini tanıtma aracıdır. İş arama sürecinde, bir projeye başlarken veya Linkedin, XİNG, Kariyer.Net, Yenibiriş.com gibi platformlarda özgeçmişiniz sizi temsil eden pazarlama aracınızdır. Özgeçmişinizin güncel olması, profesyonel kimliğinizi en iyi şekilde yansıtması ve bu anlamda gerekli bilgi içeriğine sahip olması gerekir.

Unutmayın, İK Uzmanları 6-7 sn.’ de ilk CV incelemesini yapıp, ilk aday listesini oluşturuyorlar. Görüşmeye çağrılmak için bu adımı geçmeniz gerekiyor.

Öncelikle yüz yüze görüşme yapmak için özgeçmişinizi inceleyen profesyonelin, sizi mülakata çağırmaya karar vermesi gerekir. Baktığı bilgiler adı-soyadı, son unvan, son yapılan iş gibi birkaç detaydan oluşmaktadır. Sonra detaylı bilgiyi araştırma başlar.

Bu noktada yıllardır özgeçmiş incelemiş ve mülakat yapmış insan kaynakları uzmanlarının desteğine başvuranlar, diğerlerinden bir adım önde özgeçmişlerinde ve mülakatlarda farklarını ortaya koymaktadırlar.

NASIL?
Uzun zaman insan kaynakları süreçlerinde çalışmış, işe alım sürecinde yer alarak mülakat yapmış uzmanlar olarak özgeçmişlerinizi 3. göz olarak inceliyoruz.

CV CHECKUP GÜNLERİ 09 – 23 Aralık

Kayıt ve ödeme sürecinden sonra süreç nasıl işliyor?

CV Checkup Günleri online olarak 09-23 Aralık tarih aralığında yapılacaktır. Bu süreç içinde gelen Checkup katılım talepleri değerlendirilecektir.

 • Ödemenin yapılmasıyla kayıt yapılacaktır.
 • CV Checkup online görüşmesinin yapılacağı gün ve saati danışan ve danışman tarafından belirlenir.
 • Danışan kendisine ait Türkçe özgeçmişini gönderir.
 • Özgeçmişiniz analiz edilir ve üzerine düzeltilmesi ve eklenmesi gereken yerler notlarla detaylı bir şekilde belirtilir. Bu süreçte telefonla danışan tarafından destek verilir.
 • Düzenlemeleri ve eklemelerinizi yaparak, danışmana CV geri gönderilir. Görüşmeden edinilen bilgiler doğrultusunda düzenlediğiniz CV üzerinden gerekli kontrolleri ve son biçimsel düzenlemeleri yapılır .
 • Düzenlemenin bitmesiyle beraber özgeçmişinizi Word ve PDF olarak size teslim ediyoruz.

 

Bu çalışma sadece var olan CV’ yi sizin verdiğiniz bilgiler dâhilinde revize eder. Daha detay ve size ozel butik bir CV istiyorsanız iletişime geçip talebinizi iletebilirsiniz.

 CV Checkup günleri için CV’ nizin uygun olması gerekir. İş arama portali CV’si ni Word ortamında değil yine kendi düzeninde revize ediyoruz.

KATILIM KOŞULLARI

 1. Öncelikle danışman sayımıza göre sınırlı sayıda katılım talebi alınmaktadır.
 2. Ücret tamamen yeni yıla özel ve tanıtım amaçlı belirlenmiş bir ücret bulunmaktadır. 
 3. Türkçe Word CV’ler kabul edilmektedir.
 4. İngilizce CV için ücret ayrıca belirtilecektir.
 5. İş arama kanalları CV’lerin düzeltilmesi için lütfen teklif isteyiniz.
 6. Düzeltmeler hakkında bilgi verilecek yeniden yazım yapılmayacaktır. Profesyonel CV yazım için teklif isteyiniz.

Öğrenci – Yeni Mezun   : 75 TL

Çalışan                               : 175 TL

Yönetici                             : 200 TL

Üst Düzey Yönetici         : 400 TL

Hizmet bedellerine KDV ücreti eklenmemiştir.

ETKİNLİĞİMİZE KATILMAK İÇİN;

esra@cvcheckup.com adresine CV’inizi ve talebimizi göndermeniz gerekmektedir. CV’ inizin düzeltme işlemine uygunluğunun kontrolüyle size geri dönüş yapılacaktır. Ücreti ödemeniz ile birlikte katılımınız kesinleşecektir. .

Katılım sınırlı olduğu için lütfen önceden randevu alınız.

Başarılarla dolu bir kariyer yolu dileriz…
CVCheckup Ekibi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 Comments

Bir Cevap Yazın